Kategorie

OLIWY

Kolekcja

Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Nowości
Szybki kontakt
Płynne Złoto Sp. z o.o.
ul.Sienna 93 lok.3U
00-815 Warszawa

tel. +48 22 403 43 74

mail: info@lachinata.com.pl

Kolekcja

OLIWA Z OLIWEK VIRGEN EXTRA WCZESNE ZBIORY

To oliwa premium pozyskiwana z oliwek z pierwszych dni zbiorów. Charakteryzuje się niezrównanym smakiem i aromatem, z delikatnymi akcentami goryczki i ostrości, które urzekną miłośników oliwy.

Produkowana wyłącznie z najlepszych oliwek odmiany Manzanilla Cacereña, zrywanych ręcznie w gajach oliwnych w północnych powiatach prowincji Cáceres (Sierra de Gata, Las Hurdes, La Vera, Valle del Jerte i Valle del Ambroz) i tłoczonych na zimno w ciągu 24 godzin od zbiorów.

Zbiory oliwek w tych powiatach, charakteryzujących się specyficznym mikroklimatem, rozpoczynają się w pierwszych dniach października, a kończą pod koniec listopada.  

Uzyskane w ten sposób oliwy są wyjątkowe i bezkonkurencyjne zarówno pod względem składu, jak i właściwości organoleptycznych:

  • Intensywny smak świeżych ziół.
  • Smak jednocześnie słodki i owocowy.
  • Stopień kwasowości poniżej 0,3º.

Ponadto oliwy te mają wysoką wartość odżywczą i leczniczą ze względu na wysoką zawartość kwasu oleinowego w oliwkach odmiany Manzanilla Cacereña. Wynosi ona ponad 75%, co jest wartością znacznie wyższą niż w innych odmianach oliwek.

Oliwy charakteryzują się dużą stabilnością, ich właściwości pozostają niezmienne przez długi czas. Zalety te sprawiają, że jest to oliwa idealna do spożywania na surowo (do sałatek, warzyw, gotowanych ryb, carpaccio itp.).

Sortuj wg:

Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata niefiltrowana „en rama” 500 ml
images/17.jpg Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata niefiltrowana „en rama” 500 ml Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata niefiltrowana „en rama” 500 ml „En rama” to prawdziwa, naturalna, niefiltrowana oliwa z oliwek virgen extra z pierwszego tłoczenia na zimno z wyselekcjonowanych oliwek, zrywanych dopiero kiedy osiągną optymalny stopień dojrzałości.  Nalewa się ją do butelek w niezmienionej postaci bezpośrednio po wyciśnięciu soku z oliwek, w związku z czym charakteryzuje ją mętność. Naturalna dekantacja sprawia, że na dnie butelki może powstać niewielki osad. Jest to oznaka naturalności produktu, która nie wpływa na smak ani na inne cechy organoleptyczne produktu. Oliwa zachowuje nienaruszone wszystkie swoje właściwości, naturalne witaminy i polifenole. W ten sposób otrzymujemy produkt nieporównywalny z żadnym innym, zarówno pod względem jakości, jak i naturalności. W oliwie tej zachowana zostaje esencja owocu, a cząstki miąższu oliwek  zawieszone w oliwie nadają jej bardziej czysty i owocowy smak.  Niewielki osad znajdujący się na dnie butelki, utworzony przez osiadające cząstki oliwek, zapewnia niezrównany charakter oliwy La Chinata en rama. Zalety te sprawiają, że jest to oliwa idealna do spożywania na surowo (do sałatek, warzyw, gotowanych ryb, carpaccio, tostów itp.) Oliwa La Chinata en rama dostępna jest w butelkach z ciemnego szkła, które chroni ją przed światłem, jednym z największych wrogów oliwy z oliwek virgen extra. Po otwarciu zalecamy spożyć produkt jak najszybciej, aby w pełni wykorzystać jego zalety i zapobiec utlenianiu. Oliwa en rama dostępna jest w butelkach o pojemności 500 ml. 24,00 zł powiedz, 17

Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata niefiltrowana „en rama” 500 ml

24,00 zł

Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata Selección 500 ml
images/1456219329_Aceite Seleccion (1).png Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata Selección 500 ml Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata Selección 500 ml La Chinata Selección to wysokiej jakości oliwa z oliwek virgen extra produkowana z najlepszych oliwek odmiany Manzanilla Casereña, zbieranych ręcznie w gajach oliwnych w północnych powiatach prowincji Cáceres (Sierra de Gata, Las Hurdes, La Vera, Valle del Jerte i Valle del Ambroz) i tłoczonych na zimno w ciągu 24 godzin od zbiorów. Zbiory oliwek w tych powiatach, charakteryzujących się specyficznym mikroklimatem, rozpoczynają się w pierwszych dniach października, a kończą pod koniec listopada.   Uzyskane w ten sposób oliwy są wyjątkowe i bezkonkurencyjne zarówno pod względem składu (kwasowość poniżej 0,3%), jak i właściwości organoleptycznych. Oliwa ta ma intensywny smak świeżych ziół, jednocześnie słodki i owocowy. Ponadto ma wysoką wartość odżywczą i leczniczą ze względu na wysoką zawartość kwasu oleinowego w oliwkach odmiany Manzanilla Cacereña. Wynosi ona ponad 75%, co jest wartością znacznie wyższą niż w innych odmianach oliwek. Właściwości te pozostają niezmienne przez długi czas. Oliwa charakteryzuje się dużą stabilnością. Ze względu na niezrównany smak i wartości lecznicze jest idealna do spożywania na surowo (do sałatek, warzyw, gotowanych ryb, carpaccio itp.). Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata Selección dostępna jest w butelkach z ciemnego szkła, które chroni ją przed światłem, jednym z największych wrogów oliwy z oliwek virgen extra. Po otwarciu zalecamy spożyć produkt jak najszybciej, aby w pełni wykorzystać jego zalety i zapobiec utlenianiu. Oliwa Selección dostępna jest w butelkach o pojemności 500 ml. Powód promocji: krótka data, ostatnie sztuki.    25,00 zł powiedz, 18

Oliwa z oliwek virgen extra La Chinata Selección 500 ml

25,00 zł

Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Ekologiczna oliwa virgen extra La Chinata 500 ml
images/1456219404_Aceite Ecologico.png Ekologiczna oliwa virgen extra La Chinata 500 ml Ekologiczna oliwa z oliwek virgen extra La Chinata 500 ml Nasza ekologiczna oliwa z oliwek virgen extra produkowana jest z oliwek z upraw ekologicznych, posiada zezwolenie C.R.A.Ex. (Rada Regulująca Rolnictwo Ekologiczne w Estremadurze),  a także znak ekologiczny UE. Wszystkie butelki są numerowane, co gwarantuje ich identyfikowalność. Jeśli chodzi o jej właściwości organoleptyczne, to są one bardzo podobne do cech oliw  Selección i en rama. Oliwa ekologiczna, podobnie jak en rama, jest oliwą niefiltrowaną.   Produkujemy naszą ekologiczną oliwę z oliwek z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. W uprawie gajów oliwnych stosowane są wyłącznie naturalne produkty, w związku z czym jest całkowicie wolna od substancji chemicznych.  Zarówno proces tłoczenia na zimno ekologicznej oliwy z oliwek virgen extra, jak i zaawansowane technologie produkcji sprawiają, że oliwa ta jest bardzo zdrowa i naturalna oraz posiada wiele dobroczynnych właściwości, zachowując charakter przyjazny dla środowiska. Ekologiczna oliwa z oliwek virgen extra La Chinata dostępna jest w butelkach z ciemnego szkła, które chroni ją przed światłem, jednym z największych wrogów oliwy z oliwek virgen extra. Po otwarciu zalecamy spożyć produkt jak najszybciej, aby w pełni wykorzystać jego zalety i zapobiec utlenianiu. Oliwa ekologiczna dostępna jest w butelkach o pojemności 500 ml. Promocja: krótka data, ostatnie sztuki. 30,00 zł powiedz, 19

Ekologiczna oliwa virgen extra La Chinata 500 ml

30,00 zł

Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Zestaw oliw virgen extra Kolekcja 3 x 500 ml

138,00 zł

Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.