Kategorie
Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Nowości
Szybki kontakt
Płynne Złoto Sp. z o.o.
ul.Sienna 93 lok.3U
00-815 Warszawa

tel. +48 22 403 43 74

mail: info@lachinata.com.pl

Oliwa z Oliwek we wspólczesnej kosmetyce

Oliwa z oliwek w kosmetyce obecnie

Zgodnie z trendami we współczesnej kosmetyce La Chinata zwróciła uwagę na walory oliwy z oliwek virgen jako aktywnego składnika produktów do pielęgnacji ciała.

Opierając się na doświadczeniu i dogłębnej znajomości produktu, zakumulowanych przez cztery pokolenia producentów oliwy z oliwek virgen, La Chinata zastosowała oliwę jako składnik produktów kosmetycznych najwyższej jakości.

Kwasowość oliwy z oliwek odpowiada kwasowości naszej skóry, co czyni oliwę idealnym produktem, aby utrzymać skórę gładką, miękką i dobrze nawilżoną. Ponadto chroni ją przed działaniem wolnych rodników, które przyspieszają starzenie się skóry. Dzięki swej kwasowości oliwa z oliwek jest także bardzo skuteczna w pielęgnacji skóry z tendencją do przetłuszczania.

Mydło na bazie oliwy z oliwek virgen ma szczególnie dobroczynny wpływ na skórę delikatną, z tendencją do łuszczenia się, jak skóra dzieci i noworodków. Nie wysusza skóry i przeciwdziała odwadniającemu działaniu wapna zawartego w wodzie. Produkt na bazie oliwy z oliwek stosowany po kąpieli tonizuje, rewitalizuje i nawilża skórę.

Oliwa z oliwek jest ponadto doskonałym środkiem, aby osiągnąć idealną opaleniznę, a także balsamem łagodzącym podrażnienia po opalaniu, dlatego stosowana jest jako składnik kremów do opalania i after sun. Oliwa z oliwek pozwala wniknąć promieniowaniu ultrafioletowemu w głąb skóry, ale dzięki działaniu przeciwutleniającemu chroni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Kontynuuj
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.