Kategorie
Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Nowości
Szybki kontakt
Płynne Złoto Sp. z o.o.
ul.Sienna 93 lok.3U
00-815 Warszawa

tel. +48 22 403 43 74

mail: info@lachinata.com.pl

Nasz filozofia

FILOZOFIA

Stawiając na rozwój szerokiej gamy produktów na bazie oliwy z oliwek, co było wówczas unikalną strategią, Compañía Oleícola Siglo XXI S.L. stała się ważnym punktem odniesienia na hiszpańskim rynku produktów gourmet.

W ramach przyjętej strategii prowadzimy nieustannie prace badawczo-rozwojowe, aby wprowadzać na rynek nowe produkty następujących czterech linii:

  1. Oliwy z oliwek virgen extra, przeznaczone dla najlepszych restauracji i specjalistycznych sklepów delikatesowych.
  2. Produkty spożywcze gourmet i produkty kosmetyczne, których zasadniczym składnikiem jest oliwa z oliwek.
  3. Specjalistyczne sklepy pod szyldem Oleoteca La Chinata, w których sprzedawane są wyłącznie nasze produkty.
  4. Oleje roślinne, przeznaczone do smażenia gastronomicznego, które kierujemy na rynek HoReCa.

 

W różnych krajach, do których eksportujemy naszymi klientami są zawsze mali dystrybutorzy lub sklepy delikatesowe, rozrzucone po całym kraju oraz importerzy, zwykle specjalizujący się w produktach hiszpańskich.

Nasze cele na najbliższą przyszłość to zwiększanie wolumenu eksportu, konsolidacja portfela klientów, z którymi współpracujemy oraz otwieranie nowych rynków zbytu.

Równolegle rozwijamy gamę produktów opartych na oliwie z oliwek (zarówno kosmetycznych, jak i spożywczych delikatesowych), eksplorując nowe nisze rynkowe. Ponadto chcemy rozwijać model sieci sklepów specjalistycznych pod szyldem Oleoteca La Chinata, w tym zarówno sklepów własnych, jak i w modelu klasycznej franczyzy oraz franczyzy bez opłat franczyzowych.

Kontynuuj
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.