Kategorie
Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Nowości
Szybki kontakt
Płynne Złoto Sp. z o.o.
ul.Sienna 93 lok.3U
00-815 Warszawa

tel. +48 22 403 43 74

mail: info@lachinata.com.pl

La Chinata

La Chinata

Oliwę z oliwek virgen extra La Chinata charakteryzują cztery zasadnicze cechy. Po pierwsze, intensywnie żółty kolor z odcieniami zielonego. Po drugie, słodki i łagodny smak, bez goryczki i pieczenia w ustach charakterystycznych dla oliw z oliwek z południa Hiszpanii, dzięki któremu degustacja naszych oliw to prawdziwa przyjemność. Po trzecie, bogaty aromat dojrzałych owoców. Wreszcie po czwarte i ostatnie, bardzo wysoka zawartość kwasów tłuszczowych, która stawia nasze oliwy virgen w szeregu najlepszych oliw uzyskiwanych w różnych regionach Hiszpanii.

Warto zaznaczyć, że oliwki znanej i cenionej na całym świecie odmiany Manzanilla Cacereña z regionu Gata-Hurdes spożywane są głównie bezpośrednio, to znaczy jako oliwki stołowe. W związku z tym oliwa produkowana jest z owoców, które ze względu na małe rozmiary nie nadają się do bezpośredniej konsumpcji. Oliwa virgen extra uzyskana z tych oliwek zachowuje wszystkie swoje charakterystyczne właściwości.

Kontynuuj
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.